Naravna nega kože

naravna nega kožeNARAVNA NEGA KOŽE S KOMORO

Kisikova terapija je najbolj naravna metoda pomlajevanja oz. revitalizacije kože. To je popolna  naravna nega kože . Zagotavlja močan anti-age učinek, sprostitev ter regeneracijo kože, navlaži in poveča napetost kože. Pozitivni učinki povečanega kisika se kažejo takoj. Terapijo priporočajo vsem tipom kože, predvsem pa dehidrirani koži in koži brez tonusa. Primerna je tako za ženske kot za moške ter za vse vrste kože ne glede na starost, bodisi za revitalizacijo in ekstremno navlažitev bodisi za pomlajevanje.

ZA ZDRAVJE, REVITALIZACIJO, NARAVNA NEGA KOŽE

Kisik lahko poimenujemo tudi Wellness-plin, saj je ključni element optimalnega telesnega in duševnega zdravja. Zdravljenje s kisikom pomaga vzpostaviti antioksidativno obrambo telesa, poveča metabolizem in preprečuje nizko raven kisika, ki vodi v počasno celično aktivnost in oksidativen stres. Pogosto se uporablja pri zdravljenju številnih bolezni, povezanih s starostjo.
Terapija je zelo uspešna saj povečuje elastičnost kože in spodbudi proizvodnjo kolagena, tako lahko izboljša teksturo kože in zmanjša videz drobnih linij, gub in brazgotin.

Za pomlajevanje kože na naraven način

S terapijo v hiperbarični komori telo prejema kisik pri višjem atmosferskem tlaku, kar zelo poveča dotok kisika v krvni obtok. Povišan nivo kisika, ki doseže slabo prekrvavljena in celo hipoksična območja, kot so mesta poškodb ali rane, pomaga telesu, da se ta hitreje regenerira na naraven način in tudi pomladi videz. Osvežujoč, pomirjajoč občutek kisika ustvarja endorfine, hormone dobrega počutja. Poleg odličnega vpliva na naše splošno dobro počutje, kisik prispeva tudi k vitalnosti kože z razstrupljanjem krvi in izboljšanjem celičnih procesov, ki vplivajo na staranje.
Naravna nega kože je možna hiperbarično terapijo,  ki pomaga pri obnavljanje poškodovanih kožnih celic, regeneracija kože po poškodbah in zmanjšanje vidnih gub. Terapija pripomore za zdrav krvni obtok, ter povečana cirkulacija kisika v telesu lahko doseže prizadeta območja in pozroči, da se znova zaženejo naravni procesi, kot sta sinteza kolagena in regeneracija tkiva.

OXYMED POLIKLINIKA d.o.o.

Zdravstvene storitve
Otorinolaringologija in hiperbarična medicina
MŠ: 3909026000
DŠ: SI: 79694004
IBAN SI56 2900 0005 0854 047 - UNICREDIT BANKA SLOVENIJA d.d.

OXYMED POLIKLINIKA d.o.o. Zdravstvene storitve
Otorinolaringologija in hiperbarična medicina
map 5 24Tomažičev trg 2,
6000 Koper, Slovenija

phone 73 24Tel: +386 409 36 265
phone 72 24GSM: +386 40 936 265
message outline 24Mail: info@oxymed.si

MEDICAL GOLD d.o.o.

Prodaja medicinske opreme
Kozlovičeva 31
6000 Koper, Slovenija

MŠ: 8482667000
DŠ: SI 35051949
IBAN SI56 1010 0005 7907 637 - Banka Intesa Sanpaolo d.d.